Dodano: 10.07.2017r.

Dzień dziecka w Szpitalu św. Trójcy

Dzień Dziecka w Szpitalu Świętej Trójcy jak co roku obfitował w wiele niespodzianek. Małych Pacjentów odwiedzili - z górą prezentów - zawodnicy SPR Wisła Płock: Zbyszek Kwiatkowski Dmitry Zhitnikov i Rodrigo Corrales Rodal oraz Prezydent Miasta Płocka, Pan Andrzej Nowakowski. Zobaczcie jakie wrażenie zrobiła ta wizyta na płockich szczypiornistach http://www.wislatv.pl/pl/component/sprtv/film/707-nafciarze-w-szpitalu-swietej-trojcy. Wszystkim gościom gorąco dziękujemy, że chcieli poświęcić swój czas na spotkanie z przebywającymi w szpitalu dziećmi. Dziękujemy również Hurtowni Zabawek i Artykułów Szkolnych GUMIŚ  za ufundowanie prezentów dla naszych najmłodszych Pacjentów.