Dodano: 17.01.2018r.

Poradnia Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej

Szanowni Państwo,
przypominamy, iż od 1 października 2017 roku przy Szpitalu Świętej Trójcy działa Poradnia Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej.
Codziennie, od poniedziałku do piątku w godz. 18.00 – 08.00 oraz całodobowo w weekendy i święta mają Państwo do dyspozycji zespół lekarza i pielęgniarki.
W razie nagłego zachorowania lub nagłego pogorszenia stanu zdrowia (GDY NIE MA OBJAWÓW SUGERUJĄCYCH BEZPOŚREDNIE ZAGROŻENIE ŻYCIA) pacjenci (dorośli i dzieci) mogą skorzystać z pomocy lekarskiej i pielęgniarskiej bez względu na miejsce zamieszkania, czy też na to, do którego lekarza podstawowej opieki zdrowotnej złożyli deklarację. Lekarz dyżurujący udziela porad głównie w warunkach ambulatoryjnych, ale też,
w przypadkach medycznie uzasadnionych, w domu pacjenta (osoby z obszaru miasta Płock) lub telefonicznie.
Miejsce jest łatwo dostępne - wejście do poradni jest od strony ul. Kościuszki (przy skrzyżowaniu z ul. Zacisze).
Na co dzień funkcjonuje tam poradnia chirurgiczna i urazowo – ortopedyczna.
Szczegółowe informacje pod numerem telefonu 24 364 51 61 lub 603 303 070 i 603 304 817 w godzinach pracy poradni.