Dodano: 04.06.2018r.

Dzień Dziecka

Dzień Dziecka w Szpitalu Świętej Trójcy był w tym roku wyjątkowy. Chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować wszystkim, którzy wywołali tego dnia uśmiech na twarzach naszych małych Pacjentów i ich rodziców.
Dziękujemy Panu Andrzejowi Nowakowskiemu, Prezydentowi Miasta Płocka za to, że co roku pamięta o najmłodszych i mimo ogromu obowiązków znajduje czas, żeby odwiedzić dzieci (od dopiero co urodzonych po najstarsze w oddziale) i obdarować je prezentami.
Dziękujemy zawodnikom i przedstawicielom SPR Wisła Płock, którzy często miedzy jednym a drugim, niełatwym meczem, pomiędzy wyczerpującymi treningami, odwiedzają nie tylko chore dzieci, ale i te, które dopiero przyszły na świat w naszym szpitalu. Cierpliwie pozują do zdjęć, rozdają prezenty i autografy.
Gorące podziękowania kierujemy dla  Centrum Handlowego Auchan Płock i HAPPY Świat Zabawek i Szkoły - Płock za przekazanie podarunków dla noworodków, które właśnie przyszły na świat. Dzięki Wam mogliśmy podarować im jedne z pierwszych w życiu prezentów.
Dziękujemy spółce ORLEN Paliwa Sp. z o.o. i Gumiś - Hurtownia Zabawek Płock za przekazanie prezentów dla dzieci przebywających na Oddziale Pediatrycznym. To dzięki Wam na ich twarzach zagościł uśmiech, który sprawił również radość zatroskanym rodzicom.
To bardzo ważne i wzruszające, że zawsze możemy na WAS liczyć. Dziękujemy z całego serca.
Relacje z wizyt naszych gości możecie znaleźć na FB Szpital Świętej Trójcy, Płock Zakład Opieki Zdrowotnej Sp. z o.o