W dniach 9-12.11.2018 konsultacje komercyjne możliwe pod numerem 24-3645161, komercyjne badania USG 24-3645134
Dodano: 27.06.2018r.

Informacja o utrudnieniach wynikających z modernizacji oddziału chorób wewnętrznych

Płocki Zakład Opieki Zdrowotnej Sp. z o.o. informuje, iż w związku z pracami modernizacyjnymi planuje czasowe ograniczenie działalności leczniczej w zakresie udzielania świadczeń zdrowotnych na części Oddziału Chorób Wewnętrznych Szpitala Świętej Trójcy od dnia 1 lipca 2018 roku.

Będziemy na bieżąco informować Państwa o zakończeniu prac modernizacyjnych i wznowieniu normalnej działalności.