Ważne komunikaty:
INFORMACJE DOTYCZĄCE OFERTY KOMERCYJNEJ W ZAKRESIE REHABILITACJI DOSTĘPNE POD NR KOM 603 306 605
zapisz do PDF    drukuj
Dodano: 14.09.2018r.

Profilaktyka i leczenie wad kręgosłupa i otyłości u dzieci z klas I-VI

Szanowni Państwo,

Płocki Zakład Opieki Zdrowotnej Sp. z o.o.  jest realizatorem projektu współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków EFS pn. „Profilaktyka i leczenie wad kręgosłupa i otyłości u dzieci z klas I-VI szkół podstawowych zachodniego Mazowsza. Jego celem jest poprawa stanu zdrowia dzieci z woj. mazowieckiego, w szczególności Płocka i jego okolic, w zakresie chorób kręgosłupa i otyłości. Projekt dedykowany jest dzieciom będącym uczniami klas I-VI szkół podstawowych na ww. obszarach. Jego realizacja potrwa do 2020 roku.
Udział dzieci w przedmiotowym projekcie wymaga zgody ich rodziców lub opiekunów, jednak nie wiąże się z koniecznością ponoszenia przez nich kosztów. Warunkiem udziału w programie jest wypełnienie dokumentów rekrutacyjnych dostępnych w załączniku.

Projekt zakłada przebadanie w okresie jego realizacji maksymalnie 2000 dzieci, z których 320 przejdzie do kolejnego etapu. Dzieci zakwalifikowane do dalszego udziału (u których stwierdzono wadę postawy, nadwagę lub otyłość) skorzystają z indywidualnych porad lekarskich/fizjoterapeutycznych/dietetycznych zakończonych wydaniem pisemnych zaleceń. Wezmą również udział w cyklicznych (2 x w tygodniu przez cały okres udziału w projekcie, tj. przez 4 miesiące w roku szkolnym) zajęciach rehabilitacyjnych mających na celu poprawę lub zahamowanie pogłębiania się występowania schorzeń kręgosłupa lub zmniejszenie otyłości. Zajęcia przeprowadzane będą w Centralnym Ośrodku Rehabilitacji i na miejskim basenie.

W pierwszym etapie prosimy o wypełnienie i podpisanie Deklaracji uczestnictwa w projekcie oraz Karty zgłoszenia – danych uczestnika projektu (tylko punkt 1A). Powyższe dokumenty mogą Państwo przesłać drogą mailową na adres: cor@plockizoz.pl lub złożyć osobiście w Centralnym Ośrodku Rehabilitacji przy ul. Tysiąclecia 13. Pozostałą dokumentację wypełnią Państwo podczas badania wstępnego w kolejnym etapie. Szczegółowe informacje pod nr tel. 603 303 501 od poniedziałku do piątku w godz. 7.00 – 18.00.

Serdecznie zapraszamy!

Do pobrania:

zestaw dokumentów (1.03MB)
Dodaj do: Facebook
Jeżeli chcesz byc informowany o wydarzeniach w naszym szpitalu zapisz się na newsletter:
Partnerzy