Dodano: 21.05.2019r.

Rekrutacja na wolne stanowiska w Płockim Zakładzie Opieki Zdrowotnej - Rejestrator/ka

Płocki Zakład Opieki Zdrowotnej Sp. z o.o. z siedzibą w Płocku

aktualnie poszukuje kandydata na stanowisko:

REJESTRATOR/KA do pracy w Zakładzie Diagnostyki Obrazowej, ul. Kościuszki 28, Płock

Zadania, w szczególności:

Wymagania:

Oferujemy:

Informacje dodatkowe

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV, list motywacyjny) osobiście do Działu Zarządzania Zasobami Ludzkimi lub drogą na adres e-mail: zbigniew.kuklewicz@plockizoz.pl. W temacie maila proszę wpisać rejestratorka-ZDO.

Termin nadsyłania dokumentów: do dnia 31 maja 2019 roku do godz. 12:00.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Nadesłanych dokumentów nie zwracamy (oferty odrzucone zostaną komisyjnie zniszczone).

Wszelkich informacji udziela: pracownik Działu Zarządzania Zasobami Ludzkimi nr tel. 24 364 51 78, 668 103 023.

Zgodnie z wymogiem wynikającym z rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) o ochronie danych osobowych (RODO), prosimy o zapoznanie się z zamieszczonym poniżej obowiązkiem informacyjnym: