Dodano: 08.09.2020r.

Światowy Dzień Fizjoterapii

Dziś obchodzimy Światowy Dzień Fizjoterapii. Celem tego święta jest podkreślenie znaczenia fizjoterapii oraz jej promocja na arenie międzynarodowej. To również wyraz uznania dla Fizjoterapeutów za ich niezwykle cenną pracę.
Drodzy Fizjoterapeuci!!!
W dniu Waszego święta chcielibyśmy Wam serdeczne podziękować za Waszą oddaną i niezwykle wymagająca pracę na rzecz drugiego człowieka, za Wasze zaangażowanie oraz dobro i serce okazywane każdemu Pacjentowi. Życzymy Wam satysfakcji z codziennej pracy oraz wielu okazji do doskonalenia swoich umiejętności, a także zdrowia, spokoju, miłości, wszelkiej pomyślności w życiu prywatnym i zawodowym oraz pogody ducha.
DZIĘKUJEMY