Dodano: 06.10.2020r.

Wstrzymanie przyjęć pacjentów do Oddziału Chorób Wewnętrznych

Uprzejmie informujemy, że w związku z aktualną dynamicznie zmieniającą się sytuacją epidemiologiczną od dnia 04 października do odwołania zostały wstrzymane przyjęcia Pacjentów do Oddziału Chorób Wewnętrznych Szpitala Świętej Trójcy w Płocku. Nadal zostaje utrzymany zakaz odwiedzin oraz porodów rodzinnych. Poza ww. ograniczeniami Szpital pracuje normalnie.

Uprzejmie informujemy, że w związku z aktualną dynamicznie zmieniającą się sytuacją epidemiologiczną od dnia 04 października do odwołania zostały wstrzymane przyjęcia Pacjentów do Oddziału Chorób Wewnętrznych Szpital Świętej Trójcy w Płocku. Nadal zostaje utrzymany zakaz odwiedzin oraz porodów rodzinnych. Poza ww. ograniczeniami Szpital pracuje normalnie.