Dodano: 13.01.2021r.

Realizacja zadania Modernizacja instalacji tlenowej.

Realizacja zadania „modernizacja instalacji tlenowej” ze środków przekazanych Gminie przez Mazowiecki Urząd Wojewódzki.

Płocki Zakład Opieki Zdrowotnej Sp. z o.o. otrzymał dotację w wysokości 61.500zł od Gminy Płock, ze środków przekazanych Gminie przez Mazowiecki Urząd Wojewódzki na realizację zadania „modernizacja instalacji tlenowej”. Uzyskane środki umożliwiły rozbudowę instalacji tlenowej w Szpitalu Św. Trójcy.

Celem rozbudowy instalacji tlenowej było zwiększenie bezpieczeństwa nieprzerwanego zabezpieczenia pacjentów szpitala w tlen oraz zwiększenie ilości stanowisk, dzięki czemu możliwa będzie jednoczesna terapia tlenowa większej liczby pacjentów. Modernizacja dotyczyła instalacji dostarczającej tlen na oddziały, gdzie prawdopodobieństwo pojawienia się pacjentów z COVID-19 z niewydolnością oddechową jest największe (oddział chorób wewnętrznych, oddział psychiatryczny, oddział pediatryczny oraz odcinek „pre-COVID” dla pacjentów oczekujących na wynik testu na COVID-19.W zakres inwestycji wchodziło:

Do pobrania:

Zbiornik tlenowy (3.56MB)