Ważne komunikaty:
INFORMACJE DOTYCZĄCE OFERTY KOMERCYJNEJ W ZAKRESIE REHABILITACJI DOSTĘPNE POD NR KOM 603 306 605

Certyfikaty, Wyróżnienia

Szanowni Państwo,

z radością informujemy, iż Płocki zakład Opieki Zdrowotnej Sp. z o.o. otrzymał Certyfikat ISO 9001:2015. Szczegółowy zakres certyfikacji znajdą Państwo w załączonych dokumentach.

 
   Szanowni Państwo,
z radością  informujemy, iż Płocki zakład Opieki Zdrowotnej Sp. z o.o. otrzymał  Certyfikat ISO 9001:2015. Szczegłowy zakres certyfikacji znajdą Państwo  w załączonych dokumentach.

 

 


 

 


 

Miło nam poinformować, że w grudniu 2016 roku przeszliśmy pozytywnie proces recertyfikacji Systemu Zarządzania Jakością uzyskując Certyfikat ISO 9001:2008 w zakresie:
- opieki stacjonarnej w oddziałach szpitalnych,
- opieki długoterminowej,
- specjalistycznej opieki ambulatoryjnej,
- podstawowej opieki zdrowotnej,
- medycyny pracy,
- medycyny szkolnej,
- rehabilitacji,
- stomatologii,
- diagnostyki
- oraz promocji zdrowia i programów profilaktycznych.

Certyfikat jest ważny do dnia 14.09.2018 r. 
W Płockim Zakładzie Opieki Zdrowotnej Sp. z o.o. po raz pierwszy  System Zarządzania Jakością zgodny z Normą ISO 9001:2008 został potwierdzony certyfikatem obowiązującym od dnia 01.01.2008 roku. 

 
   
 

Certyfikat ISO 9001:2008

Miło nam poinformować, że w grudniu 2013 roku przeszliśmy pozytywnie proces recertyfikacji.  

 


 

     Miło nam poinformować Państwa, że kolejne placówki naszej Spółki, tj.:
- Płocki Zakład Opieki Zdrowotnej Sp. z o.o. Przychodnia Podstawowej i Specjalistycznej Opieki Zdrowotnej przy ul. Miodowej 2,
- Płocki Zakład Opieki Zdrowotnej Sp. z o.o. Centralny Ośrodek Rehabilitacji przy ul. Tysiąclecia 13,
- Płocki Zakład Opieki Zdrowotnej Sp. z o.o. Zakład Medycyny Szkolnej przy ul. Kościuszki 28,
- Płocki Zakład Opieki Zdrowotnej Sp. z o.o. Poradnie Stomatologiczne przy ul. Reja 15,
wskutek wdrożonego systemu zarządzania jakością zgodnie z normą ISO 9001:2008 i pozytywnego wyniku audytu zewnętrznego otrzymały Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością. Obecnie system ten funkcjonuje już we wszystkich jednostkach organizacyjnych Płockiego Zakładu Opieki Zdrowotnej Sp. z o.o. (Dla przypomnienia  w Szpitalu Świętej Trójcy od 2007 r.)

      Jest to dla nas potwierdzenie, że realizowane przez nas usługi charakteryzują się najwyższym poziomem w zakresie opieki stacjonarnej, długoterminowej, ambulatoryjnej, podstawowej opieki zdrowotnej, medycyny pracy, medycyny szkolnej, rehabilitacji, stomatologii, diagnostyki oraz promocji zdrowia i programów profilaktycznych. Dzięki systematycznemu podnoszeniu standardów medycznych oraz standardów zarządzania organizacją zapewniamy Państwu najwyższy poziom usług, co jest dla nas priorytetem. Wierzymy, że nasze dobre praktyki utwierdzą Państwa w przekonaniu, że warto nam zaufać oraz powierzyć zdrowie swoje i najbliższych.  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

     Dzięki ciągłemu podnoszeniu jakości usług, przeszliśmy z wynikiem pozytywnym recertyfikację Systemu Zarządzania Jakością uzyskując Certyfikat ISO 9001: 2008 w zakresie opieki stacjonarnej w oddziałach szpitalnych, opieki długoterminowej, specjalistycznej opieki ambulatoryjnej w poradniach przyszpitalnych, diagnostyki oraz promocji zdrowia i programów profilaktycznych. Certyfikat jest ważny do dnia 30 grudnia 2013 roku.

     W Płockim Zakładzie Opieki Zdrowotnej Sp. z o.o. po raz pierwszy  System Zarządzania Jakością zgodny z Normą ISO 9001:2008 został potwierdzony certyfikatem obowiązującym od 01.01. 2008 roku. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
     W dniu 21 października 2010 roku otrzymaliśmy certyfikat  ”Szpital  bez bólu”. Certyfikat świadczy o najwyższych standardach łagodzenia bólu pooperacyjnego.

     Spełniliśmy wszystkie kryteria programu wymagane przez Polskie Towarzystwo Badania Bólu. Było to możliwe dzięki  temu, że  zapewniamy pacjentom opiekę gwarantującą nowoczesne i bezpieczne metody uśmierzania bólu  pooperacyjnego, a tym samym szybszy powrót do zdrowia.

 

 

 

 

 

 

 

 

     Dyplom ten otrzymaliśmy za zajęcie 2 miejsca na Mazowszu i 12 miejsca w Polsce w Ogólnopolskim Rankingu Szpitali "BEZPIECZNY SZPITAL 2010" w kategorii szpitali niepublicznych.


 

   

 

 

 

     Otrzymaliśmy nominację w kategorii Działalność na Rzecz Pacjenta w ramach IV edycji Konkursu Liderów Ogólnopolskiego Sytemu Ochrony Zdrowia. Świadczy to o naszym zaangażowaniu w poprawę jakości ochrony zdrowia.

   

 

Dodaj do: Facebook
Jeżeli chcesz byc informowany o wydarzeniach w naszym szpitalu zapisz się na newsletter:
Partnerzy