Ważne komunikaty:
INFORMACJE DOTYCZĄCE OFERTY KOMERCYJNEJ W ZAKRESIE REHABILITACJI DOSTĘPNE POD NR KOM 603 306 605

Krewkarta

       Stale zwiększająca się ilość wypadków i urazów zarówno w pracy, jak i w życiu codziennym, rosnąca ilość wypadków komunikacyjnych, częstsze pobyty w szpitalu i dotychczasowy brak odpowiednich dokumentów do zapisywania grupy krwi spowodowały, że powstała potrzeba wyposażenia każdego z nas w stosowny dokument, jakim jest "Karta grupy krwi".

 

       Jesteśmy jedynym laboratorium w Płocku, które posiada w swoich strukturach pracownię serologii grup krwi i w swojej ofercie mamy badania serologiczne, a także  Identyfikacyjną Kartę Grupy Krwi tzw. KREWKARTĘ, często nazywaną kartą ratującą życie.

 

       

 

 • Karta jest wykonana na miarę XXI wieku, spełnia wszystkie stawiane jej wymagania i idealnie wypełnia lukę powstałą z powodu braku informacji na temat grupy krwi w nowych dowodach osobistych.

 

 • Wydana identyczną technologią, co nowy dowód osobisty idealnie komponuje z dzisiejszymi dokumentami i innymi kartami kredytowymi czy bankomatowymi i powinna zawsze i wszędzie być noszona przez każdego z nas na pierwszym miejscu w portfelu. Raz wyrobiona karta towarzyszy nam przez całe życie.

 

 • Zgodnie z opinią Instytutu Hematologii i Transfuzjologii w Warszawie jak również Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 19 września 2005 roku w sprawie oznaczania grupy krwi (Dz. U. 191. 1607) o treści: 

  "... Za wiarygodny można uznać wyłącznie wynik wpisu w dowodzie

  osobistym, Karcie grupy krwi, legitymacji honorowego dawcy krwi ..."

  wynika, że takim dokumentem dla osób posiadających nowy dowód osobisty i osób niepełnoletnich staje się "Karta grupy krwi", która jako jedyny tego typu dokument jest honorowana przez Służbę Zdrowia. 

  Każdy z nas ma ustawowe prawo żądać wyniku grupy krwi do trwałej ewidencji wystawionego na takiej karcie. 

  Nie musimy chyba nikomu wyjaśniać jakie ważne jest posiadanie takiej karty w skrajnych sytuacjach, gdy o przeżyciu decydują cenne minuty, a posiadanie karty umożliwia natychmiastowe podanie krwi.


  Drodzy rodzice! to Wy powinniście zadbać, aby Wasze dzieci również posiadały "Kartę grupy krwi", bo przecież na ich zdrowiu i życiu zależy Wam najbardziej. Raz wyrobiona karta pozostaje z nami na całe życie i dodatkowo w dużym stopniu ułatwia nam niektóre procedury medyczne zaoszczędzając czas i pieniądze.


  Każdy z nas bez względu na wiek, płeć, czy stopień ryzyka zawodowego powinien posiadać swoją "Kartę grupy krwi" i oby nigdy nie była ona mu potrzebna - gdyby jednak okazało się inaczej wierzymy, że w stu procentach spełni swoją rolę - rolę ratowania życia!

 

Jesteśmy jedynym laboratorium w Płocku, które posiada w swoich strukturach pracownię serologii grup krwi i w swojej ofercie mamy badania serologiczne, a także

 

Identyfikacyjną Kartę Grupy Krwi tzw. KREWKARTĘ, często nazywaną kartą ratującą życie.

 

 

 

 

  • Karta jest wykonana na miarę XXI wieku, spełnia wszystkie stawiane jej wymagania i idealnie wypełnia lukę powstałą z powodu braku informacji na temat grupy krwi w nowych dowodach osobistych.

 • Wydana identyczną technologią, co nowy dowód osobisty idealnie komponuje z dzisiejszymi dokumentami i innymi kartami kredytowymi czy bankomatowymi i powinna zawsze i wszędzie być noszona przez każdego z nas na pierwszym miejscu w portfelu.

 • Nie trzeba chyba nikomu wyjaśniać, jakie ważne jest posiadanie takiej karty w skrajnych sytuacjach, gdy o przeżyciu decydują cenne minuty, a posiadanie karty umożliwia natychmiastowe podanie krwi.

.

 • Każdy z nas bez względu na wiek, płeć, czy stopień ryzyka zawodowego powinien posiadać swoją "Identyfikacyjną kartę grupy krwi" i oby nigdy nie była ona mu potrzebna - gdyby jednak okazało się inaczej wierzymy, że w stu procentach spełni swoją rolę - rolę ratowania życia!

 

 • Koszt wyrobienia karty – 70 zł.

Dodaj do: Facebook
Jeżeli chcesz byc informowany o wydarzeniach w naszym szpitalu zapisz się na newsletter:
Partnerzy