Informatyk – serwisant

Płocki Zakład Opieki Zdrowotnej Sp. z o.o. z siedzibą w Płocku
zatrudni:

Wymagania:
Minimum dwuletnie doświadczenie w pracy z systemami Windows na podobnym stanowisku
Znajomość budowy sprzętu komputerowego i podstawowych elementów konfiguracji
Znajomość Windows Server, Active Directory, GPO, WSUS, DHCP, DNS, MDT
Znajomość systemów Linux
Znajomość systemów wirtualizacji VMware
Znajomość protokołu TCP/IP oraz budowy i działania sieci LAN
Dobra znajomość systemów Windows 7, 8, 10 oraz pakiet Microsoft Office
Znajomość systemów antywirusowych ESET

Oferujemy:
Umowę o pracę 1 etat,
Pracę w stałych godzinach,
Możliwość rozwoju zawodowego

Informacje dodatkowe
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV, list motywacyjny) na
adres e-mail: rekrutacja@plockizoz.pl.
W temacie maila proszę wpisać informatyk.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
Termin nadsyłania dokumentów: do dnia 18 listopada 2022 roku, do godz. 10:00
Nadesłanych dokumentów nie zwracamy (oferty odrzucone zostaną niszczone).
Wszelkich informacji udziela:
pracownik Działu Zarządzania Zasobami Ludzkimi nr tel. 24 364 51 78, 668 103 023.

Zgodnie z wymogiem wynikającym z rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE)
o ochronie danych osobowych (RODO), prosimy o zapoznanie się z zamieszczonym poniżej