Chcielibyśmy poinformować Państwa, iż na wyposażenie Szpitala Świętej Trójcy w Płocku został zakupiony endoskop do pracowni kolonoskopii OLYMPUS CF-H185L, w którym zastosowano nowy system zapewniający obraz o wysokiej jakości HDTV, pozwalający na bardziej szczegółową obserwację i kontrast między błonami śluzowych oraz naczyniami włosowatymi. Udoskonalone obrazowanie otwiera drogę do nowych zastosowań klinicznych, całkowicie wykorzystywanych przez  wyspecjalizowana kadrę naszego szpitala w zakresie endoskopii przewodu pokarmowego.  Zastosowana regulacja sztywności endoskopu w zależności od określonego przypadku, pozwala dostosować go do niepowtarzalnej budowy anatomicznej każdego pacjenta oraz preferencji lekarza w zakresie manipulowania przyrządem.

Endoskop dostępny jest w naszej pracowni w Szpitalu świętej Trójcy w Płocku przy ulicy Kościuszki 28. Pacjenci obsługiwani przez NFZ jak i komercyjni mogą się zapisywać osobiście lub telefonicznie pod numerem telefonu 662 028 232, od poniedziałku do piątku w godzinach 12.30-14.00.”