W tym wyjątkowym dniu na naszych najmłodszych Pacjentów od samego rana czekały liczne atrakcje i upominki. A wszystko to, dzięki naszym cudownym darczyńcom!

Każdy z naszych milusińskich w Oddziale Neonatologicznym i Oddziale Pediatrycznym otrzymał przepiękny upominek. Pojawił się również bajkowy gość… który wywołał ogrom radości.

Dziękujemy Izba Gospodarcza Regionu Płockiego za zorganizowanie wspaniałej akcji na rzecz Oddziału Neonatologicznego. Po raz kolejny dzięki jej wsparciu Oddział został obdarowany licznymi artykułami pielęgnacyjnymi oraz urządzeniami do monitoringu oddechu dla niemowląt.

Gorąco dziękujemy również przedstawicielom KMP w Płocku, którzy wraz z bajkowym przyjacielem odwiedzili naszych najmłodszych pacjentów Oddziału Pediatrycznego i wręczyli maluchom przepiękne upominki.

Z całego serca dziękujemy również pozostałym firmom za pamięć, wsparcie i przyłączenie się do świętowania oraz za przekazanie upominków i prezentów dla naszych najmłodszych Pacjentów.

Dziękujemy:

Gumiś – Hurtownia Zabawek Płock

Bona Baby

Top Toys

Partner Premium

– to dzięki Wam ten dzień stał się dla dzieci wyjątkowym, bajkowym i kolorowym. To wszystko dzięki Waszym otwartym sercom. To dla nas niezwykle cenne, że zawsze możemy na Was liczyć.

Za Wasze nieocenione wsparcie dziękujemy z całego serca zarówno w imieniu własnym, jak i naszych maluchów oraz ich rodziców.