A u nas od samego rana buszuje Mikołaj! Dziś Mikołajki! Z tej okazji w Szpitalu od samego rana świętujemy!

Mikołaj dotarł do każdego z naszych najmłodszych Pacjentów w Oddziale Neonatologicznym i Oddziale Pediatrycznym z wyjątkowym upominkiem. A to wszystko dzięki naszym wspaniałym Darczyńcom!

Dziękujemy Panie Prezydencie! Pan Andrzej Nowakowski Prezydent Miasta Płocka, jak co roku, pamiętał o naszych najmłodszych Pacjentach, dla których przygotował przepiękne prezenty. Z uwagi na wprowadzone obostrzenia nie mógł być z nami osobiście, ale był z nami w magiczny sposób – przesyłając moc życzeń, uścisków i piękne upominki dla naszych Maluchów.

Z całego serca dziękujemy wszystkim firmom – za pamięć, wsparcie i przyłączenie się do świętowania oraz za przekazanie prezentów dla naszych najmłodszych Pacjentów!

Dziękujemy:

Auchan Płock

Bona Baby

Gumiś – Hurtownia Zabawek Płock

Partner Premium Galeria Biurowa

Top Toys Płock – Galeria Mazovia

– to dzięki Wam ten dzień stał się wyjątkowy i wypełniony uśmiechami szczęśliwych dzieci. To dzięki Wam w ten grudniowy dzień Mikołaj odnalazł bez problemu drogę właśnie do nas.

Jesteśmy niezwykle wzruszeni i ogromnie wdzięczni za Wasze wsparcie. Dziękujemy z całego serca.